Benim insülin direncim 3.25 çıktı. Hiç kilo veremiyorum çok tatlı yiyorum yemediğim de çıldırıyorum etkisi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : insülin direncim 3.25 çıktı derken HOMA değeriniz mi 3.25 çıktı. Bu yüksek bir değer ve insülin direnci olduğunu gösteriyor. İnsülin direnci olduğu için reaktif hipoglisemi oluyor, hipoglisemi oluncada aşırı tatlı krizi oluyor muhtemelen. Endokrinolojiye başvurun, yoksa obez olacaksınız, hala olmadıysanız…