Benim şüpheli ilişki gibi bir durumum söz konusu bile değil. fakat dişciye gidiyoruz, manikür yaptırıyoruz, kan alıyoru

Benim şüpheli ilişki gibi bir durumum söz konusu bile değil. fakat dişciye gidiyoruz, manikür yaptırıyoruz, kan alıyoruz kan veriyoruz vs... 2 aydan beri geçmeyen ağzımda metalik bir tat oluştu ve bir türlü geçmek bilmeyince, internetten bir araştırmak istedim ve şeker hastalığı veya hıv virüsü olma ihtimalinden bahsediyordu. bunun üzerine huzursuzlandım şeker ve hıv testi yaptırdım. hıv test sonucuda şöyle ; yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim... SONUÇ BİRİM REFERANS ARALIĞI HIV p24 ANTİJEN NEGATİF 0.00 İNDEKS NEGATİF <0.25 POZİTİF >0.25 HIV ½ ANTİKOR NEGATİF 0.03 İNDEKS NEGATİF <0.25 POZİTİF> 0.25birde şöyle bir sorum olacak; 5 -10 yıl önce hıv virüsü bulaşmış olsa dahi, yani yıllar önce bile bulaşmış olan virüsün, yukarıda yaptırmış olduğum testler sonucunda kanda çıkmama gibi olasılığı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hastalığa yakalanmış olsanız elbet çıkar sonuçlarda.Ancak HIV konusunda bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Okumadan bilgi sahibi olamazsınız.Vakit ayırıp aşağıdaki bağlantıdaki yazıları dikkatle okursanız aradığınız bilgileri bulursunuz.HIV,AİDS