:HBsAg NEGATiF (0,25) , Anti HBs POZİTİF (500) , Anti HCV NEGATiF (0,17) , Anti HIV NEGATiF (0,35) sonuçlarım var değerl

HBsAg NEGATiF (0,25) , Anti HBs POZİTİF (500) , Anti HCV NEGATiF (0,17) , Anti HIV NEGATiF (0,35) sonuçlarım var değerlendirirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit b ye karşı antikor oluşmuş, diğer sonuçlar da normal.Sorun yok bu haliyle