Benim zevk suyum geldi ama onun zevk suyunun gelip gelmediğinden emin değilim hamile kalırmıyım?

Sevgilimle sürtünme yoluyla bir iliski yasadik,uzerimde sadece ic camasirim vardi.Kendimizi oyle tatmin etmek ve daha ileriye gitmemek icin bu yolu denedik.Fakat benim zevk suyum geldi ama onun zevk suyunun gelip gelmediginden emin degiliz.Vajinama bosalmadi.Hamile olma riskim var mi?Tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta  gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.