Arkadan ilişkiye girdim ıslaklıklar vardı daha önceden bu şekilde hiç birşey yapmadım bir risk var mı hamile kalabilir miyim ?

 Erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdim erkek arkadaşım boşalmadım. diyor ama büyük bir ihtimal boşaldı çünkü ıslaklıklar vardı daha önceden bu şekilde hiç birşey yapmadım bir risk var mı hamile kalabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile olman çok düşük ihtimaldir. Adette gecikme olursa tahlil yaptırmalısın.