Beta HCG 1 hafta once yaptırdığımızda 147, 9 du doktor 3 haftalık dedi değerleri normal mi?

iyi günler 1 hafta once yaptırdığımızda 147, 9 du doktor 3 haftalık dedi değerleri normalmi?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş, önümüzdeki günlerde yapılacak beta hcg ve ultrason tahlillerini bekleyiniz.