Evde gebelik testi yaptım 2 .ci çizgi silik çıktı bugün hastanede kan testi yaptırdım beta değerim 1000

Merhabalar evde gebelik testi yaptım 2 .ci çizgi silik çıktı bugün hastanede kan testi yaptırdım beta değerim 1000 üzerinde çıktı bundan 7_8 ay önce bi dış gebelik yaşadım hamile olup tekrar yaşama ihtimalim var mı sevinemiyorum bile şuan

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testiniz pozitif çıkmış, hamile olup olmadığınızın kesinleşmesi için ultrason yaptırmalısınız.