Beta hcg 1353 çıktı kese ise alttan 2.3 mm göründü. Kaç haftalık hamile olabilirim?

Son adet tarihim 15 Şubat, döngü süresi ise 30 gün. Beta hcg 1353 çıktı kese ise alttan 2.3 mm göründü. Kaç haftalık hamile olabilirim?

Tahlil.com Cevabı :

Yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak beş haftalık hamile olduğunuz görülüyor.Ancak en doğru hesaplama kadın doğum doktorunuzun ultrason muayenesi ile olandır.

Bhcg değerlerinize göre kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenmek için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.