Merhabalar hocam, beta hcg testi yaptırdım.Sonuç şu şekilde; (2/1500 mIu/ml) hamile miyim?

Merhabalar hocam, beta hcg testi yaptırdım.Sonuç şu şekilde; (2/1500 mIu/ml) hamile miyim? Henüz adetime 4 gün var, gecikme yok. Tekrar yaptırmalı mıyım ?

Tahlil.com Cevabı :

Lütfen bhcg değerinizin kaç  çıktığını net bir şekilde belirtiniz. 2 veya 1500 mü çıktı.Size daha sağlıklı bilgi vermeme için bu gerekli.

Veya çıkan sonucun değerini sitemizde bulunan Gebematik'e yazarak da gebelik haftanızı hesaplayabilirsiniz. Gebematik  için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.
Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki gebelik testi her zaman için beklenene adet tarihinde gecikme olması durumunda bakılırsa daha sağlıklı sonuç verir.