Beta hcg 17 cıktı sizce hamilemiyim şimdiden teşekkür ederim

merhaba ben adetimbittikcsonra ilişkiye girdim 5 gün geçtikden sonra kanamam oldu doktora gittim beta hcg 14 çıktı sonra doktorum 3 gün kalkman dinlememi soyledi ve 3 günün sonunda tekrar gelip test yaptırmamı soyledi sonuç beta hcg 17 cıktı sizce hamilemiyim şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerinizdeki artış çok azdır, ihtimal yok denebilir..