ޞžüpheli temas sonrası yaptırmış olduğum PCR HIV testi, 45 günde yaptırdığım ve 93. günde yaptırdığım hıv testi , hapatit testleri ve VDRL testim negatif çıktı

ޞžüpheli temas sonrası yaptırmış olduğum PCR HIV testi, 45 günde yaptırdığım ve 93. günde yaptırdığım hıv testi , hapatit testleri ve VDRL testim negatif çıktı.Fakat cinsel organımın ucunda 1,5 aydır devam eden sızlama ve yanma şikayetlerim,normalinden fazla(günde 6-7 kez)idrara çıkıyorum.Öneriniz ne.

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla bulaşan hastalık sadece AİDS değildir, onlarca hastalık vardır, deri ve zührevi hastalıklar uzmanına başvurmanızı öneririz...