Beta HCG 55.59 doktor 3 haftalık hamilesiniz dedi sizce hamile miyim?

Adetimden 1 gün geçti kan tahlili yaptırdım az önce değerlerim Beta HCG 55.59 doktor 3 haftalık hamilesiniz dedi fakat orda bir ama dedi kesin sonuç için 3 gün sonra tekrar tahlil yaptır dedi sizce hamilemiyim..

Tahlil.com Cevabı : Büyük olasılıkla hamilesiniz, hesin hamile diyebilmek için ise değerlerde yükselme ve ultrasonda da gebelik kesesinin görülmesi gerekir.