PCR DNA testi 6. günde yaptırmak doğru sonuç verir mi?

Merhaba PCR DNA testi 6. günde yaptırmak doğru sonuç verir mi?Birde hiv enfeksiyonunu testi tam sonuç vermeden belirtiler gösterebilir mi?Yani hastalığı pozitif tanı koymadan belirtilerini yaşayabilir miyiz.? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kafan iyice karışmış, sorduğun sorular da bu nedenle anlamsız hatta saçma.Biraz vakit ayırıp aşağıdaki bağlantıda verilen yazıları oku ve bilgi sahibi ol. http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve-cevaplar