Beta hcg 890 çıktı sizce hamile miyim?

Hocam beta hcg 890 çıktı sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik bulgusu ,ancak ultrason muayenesi de gerekli

o***************** :

merhaba semen analizi yaptırdım total spermatozoa sayısı 175.600.000çıktı normal mi acaba şimdiden teşekkürler

Cevap:

Sperm tahlili bir çok parametrenin değerlendirilmesi sonrası yorumlanmalıdır.Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.