Beta HCG değeri 297.2 çıktı.

SON ADET TARİHİM MART 12... DÜN YANİ 17 MAYISTA BETA HCG TESTİ YAPTIRDIM.SONUÇ İSE 297;2 ÇIKTI..KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM BEN.NE OLUR YARDIMCI OLUN.BU BEBEK İÇİN 1.5 YILDIR UĞRAŞIYORUM.CVABINIZI MERAKLA BEKLİYORUM.

Tahlil.com Cevabı : Sadece beta hcg değerleriyle gebelik haftası tahmini yapılabilir fakat gebeliğin bulguları ultrasonla mutlaka desteklenmeli ve kanıtlanmalıdır. Kadın doğum uzmanınız yaptığı muayene ile size gerekli bilgileri verecektir.