6 mayıs 2013 de 2 adet embriyo transferimiz oldu. 16 mayısta beta-hgc yaptımamız gerekiyordu ve yaptırdık sonuç 12 çıktı

 6 mayıs 2013 de 2 adet embriyo transferimiz oldu. 16 mayısta beta-hgc yaptımamız gerekiyordu ve yaptırdık sonuç 12 çıktı tüp bebek merk bildirdik ve 2 gün sonra gene tahlil yaptırın dediler 18-05 yaptırdık sonuç 16 çıktı merkezden artış yavaş dediler acaba, nedir durumum?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerleri çok yüksek değil, bu durumda önümüzdeki günlerde yapılacak tahlil sonuçları çok daha net bilgi verecektir.