Beta HCG kan testi yaptım ve 703.8 cıktı hamilelik kesın mıdır ?

Beta HCG  kan testi yaptım ve 703.8 cıktı hamilelik kesın mıdır ?doktor sadece kanın ıyı demıstı sızce ıyı bırde kac haftalıktır?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler gibi Beta HCG tahlil sonuçlarını merak eden okurlarımız  için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....