Beta HCG testi yaptırdım 0.14 çıktı. Lütfen değerlendirir misiniz?

17 martta ilişkiye girdim norlevo kullandım 25 martta ara kanamam adet gibi oldu 24 nisanda bhcg testi yaptırdım 0.14 cıktı 27 nisanda da adet gördüm hamilelik ihtimalim var mı kan testi güvenilir midir

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaması gördüğünüz ve gebelik testiniz negatif çıktığı için hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.