Tükürük salgım çok fazla oluyor. Ne yapmalıyım?

Hocam bu aralar cok fazla tükürük salgısı oluyor günün her anında genelde stresli oldugum zaman buna baglı olarak midede yanmada hissediyorum bazende agız kurulugu ben stresle ilgili olabilecegini düşünüyorum sizce nedir .? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji branşına başvurmanızı öneririz..

n************ :

HOCAM ANTİ HİV+ P24ANTİJENİ SONUÇ:0.01NEGATİF <0.25 ANTİ HBS SONUÇ:<5.00NEGATİF <8.00 ANTİ HCV SONUÇ 0.10 NEGATİF <1 VDRL NEGATİF

Cevap:

Sonuçlarınız temizdir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.