Betahcg 58.61 cıktı 15 ekimde tekrar yaptırdım 95.10 çıktı fakat dün kanamam çoğaldı hamile miyim

2 ekimde başlayan normalde 5-6 gün süren adetim 6. günden sonra daha az ve kahverengi silik bir kanama olarak devam etti migren şikayeti ile 12 ekimde hastahaneye gittiğimde kan testi istediler betahcg 58.61 cıktı 15 ekimde tekrar yaptırdım 95.10 çıktı fakat dün kanamam çoğaldı hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliği destekliyor ancak hamilelikte kanama görülmesi sakıncalıdır. Mutlaka uzman bir doktora görünmelisiniz.