Bhcg testim 5062 çıktı bu sonuç normal mi?Hesaplamaya göre 5 haftalık hamileyken beta hcg testin de 4 haftalık görünüyor birde bebek kesesi ultrasonda görünmedi

Adet tarihim 07.02.2017 bhcg testim 5062 çıktı bu sonuç normal mi?Hesaplamaya göre 5 haftalık hamileyken beta hcg testin de 4 haftalık görünüyor birde bebek kesesi ultrasonda görünmedi her şey normal mi acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Evet 5062 değeri tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuzu gösterir fakat bu hesaplamalar tahminin hesaplamalardır. Gebeliğinizin kaç haftalık olduğunun en doğru yanıtını ultrason muayenesi sonrasında kadın doğum doktorunuz verebilir. Kesenin görüntülenmesi 4.5- 5 haftalık olduktan sonra mümkündür.