Biyokimya sonuccçları :serum Albumin H 5.45 Kalsiyum (CA) H 10.3 Potasyum (K) H 5.8 diğerleri normal olduğu için yazmıyorum. Hemogram sonuclari:Kan

Biyokimya sonuccçları :serum Albumin H 5.45 Kalsiyum (CA) H 10.3 Potasyum (K) H 5.8 diğerleri normal olduğu için yazmıyorum. Hemogram sonuclari:Kan MPV L 7.14 PDW H 18.0 MONO% H 9.32 EOS% L 1.54 digerlri normal Hepatit

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.