Merhaba kanda gebelik testi yaptırdım. Beta hcg değerim <0.100 yazıyor. Referans aralığı 1-5 yazıyor ve hemen altında haftalara göre değerler yazıyor. En sonda

Merhaba kanda gebelik testi yaptırdım. Beta hcg değerim <0.100 yazıyor. Referans aralığı 1-5 yazıyor ve hemen altında haftalara göre değerler yazıyor. En sonda da negatif F : 0.5-5.0 yazıyor hamile miyim. Lütfen cevaplar misiniz çok acil

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre test sonucunuz negatif,yani gebelik yok anlamındadır. Ancak ilişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme olmadan yapılan bir test ise gecikme olması durumunda testi tekrarlamanızda fayda var