Biyopsi raporumda mikroskobik bulgular bol polimorfonükleer lökositiçeren zemindeintermediate süperfisyal ?

Biyopsi raporumda mikroskobik bulgular bol polimorfonükleer lökositiçeren zemindeintermediate süperfisyal ve parabazal epitelyal hücrelerle endoservikal epitel hücre kümeleri izlendi patolojik tanı bethesda 2001 endoservikal transformasyon zon kompenenti var intraepitel leyzon veya malignite yok

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.