Benim hormon testimde serbest T4 13.7 TSH 0.2 çıktı ?

Benim hormon testimde serbest T4 13.7 TSH 0.2 çıktı doktor dideral hapı verdiler doktor triod için verdi fakat eczaneye gittiğim kalp için olduğunu söylediler hapın halisinasyonlar gibi yan etkileri var bu beni korkutuyor sizce kullanmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..