boxerima çok az zevk suyu gelmiş kota bulaşmış olabilir elimle pen*simi kot üzerinden düzelttim ama

Tahlil.com Cevabı : oxerima çok az zevk suyu gelmiş kota bulaşmış olabilir elimle pen*simi kot üzerinden düzelttim ama elim kuruydu kız arkadaşıma mastrubasyon yaptım kotun üzerinden pen*simi ellediğim elimle hamile kalma ihtimali varmı çok stresli agrısı oldugunu söylüyor adeti 7 gün gecikti böyle bir imkan varmı cevaplarsanız sevinirim