Bu değerle hamile olup olmadığımı yada hamile kalma şansımın olup olmadığını öğrenebilir miyim.

Merhaba. hastalığımın 20. gününde progestron değerini öğrenmek için kan vermiştim. sonuç: 19,02 ng/ml,referasn aralığı min. 0,2 max.1,5. çıktı. Bu değerle hamile olup olmadığımı yada hamile kalma şansımın olup olmadığını öğrenebilir miyim.doktorumun dediği tek şey çokkkkk iyi çokk güzell demek oldu

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyoruz, ancak bu test hamileliği göstermez..