Hocam birkaç gün önce travestinin biri bana ağızdan ilişki yaptı çok kısa sürdü

mrb hocam birkaç gün önce travestinin biri bana ağızdan ilişki yaptı çok kısa sürdü ve ben boşalmadan bıraktı prezervatif kullanmıştım sonunda da kontrol ettim prezervatifte herhangi bir delik yoktu. acaba bi hastalık kapar mıyım yine de tedirgin oldum kötü durumdayım..

Tahlil.com Cevabı : Hastalık riskiniz anlattığınız şekilde yok denebilir..