Bu testler neden yapılır?

HEMOGRAM, testinde pozitif değeler MON#:1,2 ,SEROLOJİ testi CRP:15 normal:0-6.Hocam HOMOGRAM, SEROLEJİ VE SEDİM testleri yaptırmış kız arkdaşım, kokrtum acaba AİDSle alakalımı diye.ADSle alakası yok dedniz.Neden pozitif çıkar bu değerler?AIDSle alakası olma ihtimali varmı? bu testler neden yapılır?

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir enfeksiyon(boğaz, idrar, vs) geçiriyor ise yükselebilir...