Son üc aydir da yüzümde killanma söz konusu...

aralik ayinin 9 zunda adet olmam gerekiyordu fakat gecikme söz konusu iki gün önce gebelik testti yaptim tek cizgi cikti son üc aydir da yüzümde killanma söz konusu hamilelik söz konusu olabilir mi ne yapmaliyim?? cevabiniz ve ilginiz icin simdiden tesekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hormonal rahatsızlığınız olabilir. Kadın doğum uzmanına itmenizi öneririz..