bundan 3 ay önce korunmasız bir ilişki yaşadım. Birşey olmadı ama guvenmedigimden 1 ay sonra gebelik testi aldım

Merhaba bundan 3 ay önce korunmasız bir ilişki yaşadım. Birşey olmadı ama guvenmedigimden 1 ay sonra gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı. Ama hala şüpheleniyorum ve korkuyorum gece ayın başındada karnımda olusan şiddetli ağrı yüzünden acile gittim 2 kez kan ve idrar tahlili yaptırdım sonuclarim temiz çıktı sonuçlarda belli olur sanırım diye dusunuyorum ve yaklaşık 2 aydır regl görmüyorum

Tahlil.com Cevabı :

Bunun için bir kadın doğum uzmanına danışmanızı öneriyoruz. Tahlil sonuçlarını görmeden yorum yapmamız doğru olmaz.