yaklaşık üç hafta önce yumurtlama dönemimin 2. Günü sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşadım

Merhaba yaklaşık üç hafta önce yumurtlama dönemimin 2. Günü sevgilimle sürtünme yolu ile ilişki yaşadım bende kot ve iç çamaşırı onda hiçbişey yoktu boşalma olmadi vücuduma zevk suyu da gelmedi adetimde de gecikme olmadi fakat korkuyorum yaşım gereği test de alamıyorum hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmanız mümkün değildir. Hamilelik için ancak vajina içine spermlerin direkt olarak girmesi gerekir.