C peptit 8.1 anti insülin antikor 8.1 anti gad antikoru 37 hangi tip diabet var?

C peptit 8.1 anti insülin antikor 8.1 anti gad antikoru 37 3 ay önce komaya girerek diyabet tanısı kondu ama tip konusunda emin olamadığımızdan bir daha test yapıldı. bayram öncesi randevu alıp tahlil sonuçlarini dr uma götüremedim acaba rica etsem bu tahlil sonuçlarınıda analiz edebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Tip 1 Diabetes mellitus...