Değerler dışındaki tum degerler referans limitlerı içerisinde diyabet hastasıyım?

Değerler dısındakı tumdegerler referans lımıtlerı ıcerısınde dıyabet hastasıyım glifor 1000 mg CORASPIN 100 MG LIPIDRA 10 MG Ilacları dısında ılac kullanmıyorum. Notrofil 29,8, lonfosit 56,5 alanin aminotransferanz (alt) 68

Tahlil.com Cevabı : ALT bir karaciğer tetsidir,diabette bu kadarlık bir yükseklik olabilir,karaciğer yağlanması gibi nedenlere de bağlı olabilir.Gerekirse ultrason çekilmesi de gerekebilir.Nötrofil ve lenfosit değerleri de diabet yönünden kayda değer değil.Problem olduğunu düşünmüyorum.