Dogum kontrol hapi iciyrm.Haziranin22sinde regl oldum ve 27sinde bitti.28inde korunmasiz iliski yasadım?

Dogum kontrol hapi iciyrm.Haziranin22sinde regl oldum ve 27sinde bitti.28inde korunmasiz iliski yasadm bulasma oldu diye suphelenip1gunsonra ella ictim.akintilar oldu. D.kontrol bittikten 3 gun sonra adet oldum.kanamam az oldu.ustune gorme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme ve regl kanamasını gebelik testi yaptırarak kolaylıkla ayırt edebilirsiniz.