Bu bayandan aıds hastalığı bulaşırmı sonuçlar bunlar ben kendim gidemedim

Hbsag negatif Anti hbs negatif Hıv ab- ag negatif Anti havıgk negatif Anti hbc ıgG negtif Anti HCV negatif Hbeag negatif vdrl prp negatif Bu bayandan aıds hastalığı bulaşırmı sonuçlar bunlar ben kendim gidemedim cvp bekliyorum dün yapıldı..

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.