Doktora gittim beta hcg testi yaptı sonuc 13.06 cıktı 10 gün sonra tekrar gelmemi söyledi

tam adet tarihinde kanamam oldu ancak normal adet kanaması degil lekenme tarzında oldu rengide acık kahve 2. gün doktora gittim beta hcg testi yaptı sonuc 13.06 cıktı 10 gün sonra tekrar gelmemi söyledi ayrıca leklenme tarzındaki kanamam 7 gün sürdü ve bugün bitti acaba hamilemiyim... tesekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz pozitif çıkmış. Hamile olup olmadığınız bir sonraki testte değerin yükselip yükselmediğine ve ultrasonla yapılacak muayeneye bağlı.