Sorularımızı cevaplayıp bilgilendirdiğiniz için çok sağolun gerçekten bu site dünyada tek , olmaz dediniz ama

hocam sorularımızı cevaplayıp bilgilendirdiğiniz için çok sağolun gerçekten bu site dünyaada tek , olmaz dediniz ama benim hala içim kuşkulu çünkü 10 ila 16 günler cok tehlikeliymiş tam yumurtlama dönemi bizimde 11. gün oldu sadece saniyelik bi değme oldu olmaz değilmi hocam çok sağolun iyi çalışmlr

Tahlil.com Cevabı :  Öncelikle teşekkürler. Sorunuza gelince sizin ne yapıp yapmadığınızı bilme şansımız yok sadece ihtimaller üzerine konuşuyoruz. Hamileliğin oluşma koşulları bellidir ,sperm hücresinin yumurtayı döllemesi ve yumurtanın rahme yerleşmesi hamileliğin meydan gelmesini sağlar. Sürtünme veya değme ilen olan ilişkilerde gebe kalma ihtimali çok düşüktür.