Doktorlardan detaylı bir açıklama almak oldukça güç, bir konuda fikrinizi almak istiyorum...

Doktorlardan detaylı bir açıklama almak oldukça güç, bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Şu an bulunduğum yerde (Ağrı/Patnos) üniversite hastanesine gitme imkanım yok, yazın daha rahat gidebilirim. Acaba durumun bir aciliyeti var mıdır, gecikmesi büyük sorun yaratır mı?

Tahlil.com Cevabı : En iyisi, sizi muayene eden doktora bunu sorun.Muayene bulgularınıza göre kendisi karar vermeli