Elden vajinaya bulasan zevk suyundan sonra adet zamanimda adet oldum ama ilk 2 gun az geldi

Elden vajinaya bulasan zevk suyundan sonra adet zamanimda adet oldum ama ilk 2 gun az geldi sonra pihtili sekilde normallesti bittikten 5 gun sonra hcg yaptirdim 1.4 cikti birdaha test yaptirmaya gerek varmi benim korkum bazilsri hamileykende adet olabiliyormus. Hamilelik gibi durum olsaydi ya da adetim ustunr gorme felan olsaydi kan da cikar miydi endise ediyorum

Tahlil.com Cevabı :

Zevk suyu bulaşması yoluyla hamile kalma ihtimali yok denilecek kadar azdır. Adet gördüğünüze göre telaşlanmanıza veya test yaptırmanıza gerek yok. Sonucunuz zaten negatif çıkmış. Hamilelikte görülen üstüne görme kanaması adet görmeden daha farklı bir durumdur. Bu konuyla ilgili aşağıdaki linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz: