Birinci bhcg değeri: 20.10, 1 gün sonra 40.14,iki gün sonra 70.20 Bu değerler normal mi sizce artış oranları dış gebelik olabilir mi ?? Şimdiden teşekkür eder

21.05.2018 hcg degeri:29.10 22.05.2018 hcg değeri: 40.14 24.05.2018 hcg değeri: 70.20 Bu değerler normal mi sizce artış oranları dış gebelik olabilir mi ?? Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Normal gebeliklerde bhcg değerinin hızla artışı gözlemlenir. Ancak sizin bhcg değerinizdeki artış sağlıklı bir gebeliğin olmadığı bilgisini veriyor. Kimyasal gebelik veya dış gebelik olup olmadığı ile ilgili bilgiyi  takibinizi yapan kadın doğum doktoru verebilir.