elindeki zevk suyu içeri girip beni hamile bırakabilirmi?

sevgilimin eline zevk suyu bulaşmıştı, benimde, ikimizde vajinama temas ettik o baya etti parmağı hafif cok az içeri girdi vajınadan, elindeki zevk suyu içeri girip beni hamile bırakabilirmi? lütfen çok önemli kafayı yiyeceğim kokruyorum...

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde gebelik çok da mümkün değildir.