Ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama tam bir birleşme olmadı. Prezervatif vardı fakat yırtılmış. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz var.Şu anda yapacağınız adetinizde gecikme olup olmadığını beklemek.Eğer adetiniz en az 1 hafta gecikirse gebelik testi yaptırın.Sonucu bize yazabilirsiniz.