Elıza testi yaptırdım antı hcv 0 negatif hbs ag 0.1?

Kanda elıza testi yaptırdım antı hcv 0 negatif hbs ag 0.1 negatif bu sonuçlar çıkmış hocam bu sonuçlar nasıl diğer çıkmayan sonuçlar (antı hbc total ) ( antı hbc ıgm) (antı hbe ) (antı hbs ) bu yukarıdaki çıkan sonuçlara göre diğer çıkmayan sonuçların herhangi bağlantısı varmı merak ettiğim çıkan sonuçlar negatif diğerleri pozitif çıkarsa önemli hükmü varmı teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : ELİSA testlerinden ANTİ HCV ve HBSAG sonuçlarınız negatif.Yani virus yok. Diğer sonuçların da negatif çıkması kuvvetle muhtemel