HCT 35.7 ref değerleri 37-47?

6 haftalık hamileyim.tam kan sayımım yapıldı. dr randevuma daha 15 gün var bilgilendirirseniz çok sevinirim.diğerleri referans değerleri arasında olmasına rağmenHEMATOLOJİHCT 35.7 ref değerleri 37-47korkmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Korkulacak kadar düşük değil.Kan yapıcı gıdalar alın, kuru üzüm,pekmez,sakatat ürünleri gibi