En son 50 gün önce regl oldum, kanamam ve kasıklarımda sancılar oluyordu, beta hcg testi yaptırdım 242 çıktı?

En son 50 gün önce regl oldum, kanamam ve kasıklarımda sancılar oluyordu, beta hcg testi yaptırdım 242 çıktı, 2 gün sonra tekrar yaptırdım 351 cıktı, hemen muane olmaya gittim 2 haftalık gebelik ama kese henüz oluşmamış düşükte olabilir dedi, Bu değerler cok mu anormal ?

Tahlil.com Cevabı : Çok anormal değil, önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesini bekleyin