Haziranda geciktirci hap kullandm. mayıs 12 de olan adetim haziran 23e kaldı

Haziranda geciktirci hap kullandm. mayıs 12 de olan adetim haziran 23e kaldı. temmuzda 19unda oldu. gebelik için ilşkiye girdk . bugün kan testi yaptrdk negatf çıktı. bu ay netteki hesaplamalara göre adetim 22sinde olmalıymış acaba erken mi yaptırdık ?

Tahlil.com Cevabı : ebelik testinin ne zaman yapılacağı konusunda bilgi sahibi değilsiniz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi