Eozinofil (%3.3) değeri ve trigliserit (225) değeri biraz yüksek çıktı. Ne önerirsiniz?

Hocam kolay gelsin. Hocam babam yaklaşık 8 yıl önce böbrek nakli oldu bu ay ki kontrolünde eozinofil (%3.3) değeri ve trigliserit (225) değeri biraz yüksek çıktı 24 saatlik idrar testi sonucunda da bu değerler yüksek çıktı. Bu durumun sebebi ne olabilir korkulacak bir şey var mı?ޞžimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Eozinofil ve trigliserit değerlerinde korkulacak bir durum yoktur, ancak 24 saatlik idrar testi sonucu önemlidir..