Erkek arkadaşımla 16 temmuzda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinama boşalma olmadı fakat 4 gün sonra hergün kahverengi akıntı geldi .Adet günüm geldiğinde y

Erkek arkadaşımla 16 temmuzda sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinama boşalma olmadı fakat 4 gün sonra hergün kahverengi akıntı geldi .Adet günüm geldiğinde yine akıntı şeklinde ve bir kere geliyor geri gelmiyor sizce hamilelik olabilir mi birde tatile gittin hava değişimi yapmış olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Hava değişimi adet gecikmesini etkileyebilir.K esin sonuç için kanda gebelik testi yaptırabilirsiniz.