Sevgilimle ilişki yaşadık bende ince şort iç çamaşırı ve ped vardı.Hamile olabilir miyim?

Merhaba hocam adetimin 5.gününde sevgilimle ilişki yaşadık bende ince şort iç çamaşırı ve ped vardı onda da baksır vardı üstüme hiç boşalmadı ama ıslaklığından dolayı hamile kalabilir miyim ?Çünkü adetim 4 gün gecikti ve belim ağrıyor bir kaç gündür. Çok korkuyorum çok stresliyim ne olur yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik oluşma ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.